Yurt Dışı Ticari Pilot Eğitim Programları / AmerikaAmerika Pİlot Akademisi (APA) HAvacılık DÜşkünlerine sunduğu eğitim programları aşağıdaki şekilde bir araya getirildi

Tüm Eğitimlerin ana merkezi Amerika dır. Uçuşlarınızın % 98 ini Amerika da yapacağınızı ve Amerika da toplam 250 saat uçuş eğitimini 6 ayda Hızlandırılmış Eğitim olarak alacağınızı unutmayınız.

Neden Amerika /Florida da Uçuş Eğitimi ,:
+ Eğitim Kalitesi
+ Zaman
Tasarrufu, Hızlandırılmış Eğitim
+
Uluslararası Lisans ( EASA, FAA , JAA )
+
Uçuş Tecrübesi

+ Toplam 34 Olan Filo Uçak Sayısı (Sürdürülebilir eğitim)
+
Daha Ekonomik
+
Dil Avantajı ( İngilizce + ICAO Level 4 )
+
Uluslararası Deneyim

+ Umit ÖZTÜRK, Uçuş Öğretmeni olarak her safha da sizlere mentorluk ve uçuş öğretmenliği yapma,
+
Uçuş Eğitimi Süresince Florida da Konuşlu 285 havaalanından en az 40 adedine eğitim periyodunda (IR, PIC Uçuşları kapsamında ) havalimanına iniş-kalkış tecrübesi. Orlando Executine, Tampa Int Airport Class B eğitim sahalarında ve Melbourne e Class C Havaalanına Alet İniş Eğitimi yapacaksınız. Bu özellik mutlaka dikkate almanız gereken sizi Havayolu sınavlarında, Interview ve Simulator Check sırasında bir adım değil birden fazla adım önde gitmenizi sağlayacaktır

Amerika da Uçuş Eğitiminde Altın Kurallar . İşte 13 Altın Kural..

İşte Programa ait detaylar.* Eğitimlerimiz sonucu alacağınız hem Amerikan ve Türk/Avrupa Lisasnları Dünyanın her yerinde geçerli  lisanslar olup, Havayollarına Müracaatlarınızda istenen lisanslardır.

Uçuş Okullarımız Amerika da Stuart / Boca Raton / Clawiston ve Tampa da yer almaktadır. ZAman zaman sizlere uçuş okullarımızı tanıtmaya devam edeceğiz.. .

* Amerika ya gelen her öğrenci adayımıza  okula kayıt işlemleri devam safhasındayaklaşık ilk 10 gün, APA tarafından Uçuş Eğitimi başlamadan önce 15 saat Uçuş/Simulator/Teori eğitimibaşlangıç hazırlayıcı eğitim”  olarak verilecektir. Bu eğitimin maksadı, sizlerin Havacılık algılarınızı, uçacağınız Class D havasahası, Havacılık temel bilgilerinizi bir Türk Uçuş Öğretmeninden alarak, PPL ve IR Uçuş Eğitim manevralarını göstermektir.

*Tip İntibak (Type Rating) Programı : Neden Bu Eğitimlerden sonra Tip İntibak Eğitimi Almalıyım ? İş Garantisi Sağlıyormu ? Tip İntinak Eğitimi zaten gireceğim şirket tarafından bana verilmeyecekmi ? Tip İntibağı bir nevi garantisi sağlarmı ? Bu eğitim opsiyoneldir. FAA CPL ME Eğitimini müteakip yaklaşık 6 hafta sürmektedir.  Amerika da Tip İntibağı almış olmanız sizlerin O tip uçakla öncelikle işe başlamanızı kolaylaştıracak, tercih edilme sebebi olacak, şirkete fazla miktarda para ödeme zorunda kalmadan uçuşa doğrudan başlamanızı sağlayacaktır.

* Eğitim Hızlandırılmış Eğitim Olması nedeniyle, Günlük ortalama Uçuş Saati: 2-3 saat  olacaktır. Amerika  da olma süreniz 6 ayı aşmayacak şekilde planlanmıştır.Konaklama seçeneği mevcut olup, aylık 600/700 $ ve paylaşımlı oda şeklindedir. Tüm Uçuşlar Cessna 172 SP/ C 152 (PIC Flights ) Modeli 4 kişilik WAAS Sistemli Uçaklarla Uçulacaktır. ME Uçuş saati minimum 25 saat olarak planlanacaktır.

* Avrupa EASA Lisansı Avrupa Vatandaşlığı veya Avrupa da sürekli oturumu olan adaylar içindir. Türk Vatandaşları için FAA ve JAA Lisansları Avrupa Hariç Tüm Dünya da başvurusu için yeterli ve geçer li lisanslardır.

  

Please take a look at the programs below.

If you need more information please visit our webpage www.AmericaPilotAkademisi .com

UMIT OZTURK.

Amerika FAA/JAA/EASA Flight Training  Coordinator(CFII)

USA : +1 407 729 6843 What s Up

pilot@amerikapilotakademisi.comRelated posts

Leave a Comment