Ücretsiz Havacılık İngilizcesi Nasıl Çalışılır ?

Merhaba Değerli HavacılıkTutkunları ,

Bugün , THY Uçuş Akademisi İngilizce ve Mülakat Sınavlarına Gireceklere Kesinlikle Faydalı Bir Online Ücretsiz Çalışma Öneriyoruz.

Özellikle İngilizce Hazırlık Konulu Çalışmalarımız sizlerden çok ilgi görmekte. BU nedenle sizlerle Havacılık İngilizcenizin gelişmesi, sizleri uçuş eğitimi ve gireceğiniz havacılık sınavlarına hazırlayıcı tarzda çalışmalra bir yenisini daha ekleyelim.
Konumuz Havacılık İngilizcesini geliştirecek olan , Private Pilot Lisansı hazırlık konularını da kapsayan bir çalışma, bu çalışma ya ulaşım sitesi ve çalışma şekli ile ilgili aşağıdaki bilgileri inceleyiniz ve sisteme abone olarak hemen mevcut ingilizcenizi geliştirmeye başlayınız.
Hepinize iyi çalışmalar.

Private Pilot Test, Written Exam Studying Materials, How to start up..

First Step: PPL Private Pilot License – Online Study Link Click on http://www.sheppardair.com/

Second Step: Test Prep Software and Scroldown Private Pilot , Click..

Third Step: Scroll Down and Click on ‘ Free Online Private Pilot Study Budy’

Fourth Step: New Screen appears ‘Sporty’s Pilot Shop’ and go down to ‘2 Free Study Buddy Options!and Click on ‘Private Pilot ‘..

Fifth Step: Go on ‘Practice FAA Test’ on rightmost and Click ‘take a practice test’ and ‘begin test’

Sixth Step: Under the first question, There s a link ‘ download all figures’ , click on and save it. (This includes all figures for which answer the questions..)

Konu çalışmalarından sonra skorlarınız 70 e gelinceye kadar çalışmalısınız.
Bilemediğiniz İngilizce kelimeleri, Defterinize not alınız ve fırssat buldukça bu yeni Havacılık keleimelerine çalışınız.
Bu size şu faydaları sağlayacaktır. Pilot Eğitimine, THY Uçuş Akademisi Mülakat ve İngilizce derecelendirme sınavlarına hazırlık.

Hepinize ayrı ayrı başarılar dilerken.. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.
UMIT HOCA..
AMERİKA..

Related posts

Leave a Comment