Türkiye nin Amerika Uçuş Eğitim Merkezi , Amerika Pilot Akademisi- APA: STUART/TCFTYurtdışı Pilot Eğitimleri ARTIK ÇOK KOLAY..!! TCFT.. Treasure Coast Flight Training.

Amerika  Pilot Akademisi, havacılık eğitiminin merkezi Florida da hem 10 aylık bir tatil, hem de dünyanın en iyi kariyer eğitimini en ekonomik ve en kaliteli seçenekler ile sizlere sunuyor.
Treasure Coast Uçuş Eğitim merkezi size deneyimli kadrosuyla EASA ATP lisansını Amerika da 10 ay süre de ve üstelik FAA Amerikan Lisans Avantajı ile  en ekonomik ve hızlandırılmış program ile sunuyor.

Türkiye’de gençlerin havacılığa kazandırılması ve artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için yurtdışı profesyonel pilot eğitim programlarımız ile , pilot olmak isteyen kursiyerlerimizin en ekonomik ve en kısa sürede  EASA Lisansı   (Uluslararası Lisans & TR Dahil, 86 ülkede geçerli) almalarına yardımcı olmaktır.

Neden Florida, TCFT:
+ Eğitim Kalitesi
+ Zaman Tasarrufu, Hızlandırılmış Eğitim
+ Uluslararası Lisans ( EASA, FAA , JAA )
+ Uluslar arası Uçuş Tecrübesi 

+ 600 saat ve Üzerinde İngilizce bire bir ders ortamı ve Havacılık Eğitimi,
+ Daha Ekonomik
+ Dil Avantajı ( İngilizce + ICAO Level 4 )
+ Uluslararası Deneyim
+ Uçuş Eğitimi Süresince Florida da Konuşlu 285 havaalanından en az 40 adedine eğitim periyodunda (IR, PIC Uçuşları kapsamında ) havalimanına iniş-kalkış tecrübesi. Orlando Executine, TAmpa Int Airport Class B eğitim sahalarında ve Melbourne e Class C Havaalanına Alet İniş Eğitimi yapacaksınız. 

APA, JAR-FCL ( Joint Aviation Requirements Flight Crew License -Müşterek Havacılık Gereksinimleri Uçuş Mürettebatı Lisansı) kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak, hızlı büyüyen havacılık sektöründe Türkiye’de gençlerin havacılığa kazandırılmasını ve artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için profesyonel pilot eğitimi vermek üzere yurtdışına pilot adayı gönderen tek lider kuruluştur.

Amerikapilotakademisi.com web sitemizi ziyaret ederek, Online müraccat edebilir, Programlarımıza bakabilir, kurs öncesi dil eğitim yeterlilik eğitimi hakkında bilgi alabilir, katılmak için katılım formu doldurabilir ve Pilotaj Başvuru Formunu doldurtuktan sonra yurtdışı eğitimleri hakkında detaylı bilgilendirilmek için sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.

APA, Yurtdışı eğitimleri süresince kursiyerlerimizin kendilerini bir aile ortamında hissederek, her türlü sorunuyla ilgilenecek  kursiyerlerimize uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

APA öğrencileri eğitimleri boyunca Amerika da sadece Uçuş Eğitimleri ile meşgul olmayacaklar, 2 günlük Orlando Disneyworld Gezisi, Tampa Clearwater, Meksika Körfezinde Deniz Zamanı, Cedar Key Island a Uçuş ve sabah Kahvaltısı (Cedar Key Adası Amerika da gezilip görülmesi gereken en güzel ada olarak 3 ncü Sırada yer almaktadır.), vb sadece sizlerin sahip olacağı Uçuş Harici sosyal Aktiviteler. Tabii Uçuş Okulunuz Atlantik sahiline sadece 5 dakika mesafede .. Bu şu demek 12 ay denize girme imkanı elinizin altında..

Çünkü, Amerika Pilot Akademisi ekip olarak pilot adaylarının rüyalarını gerçekleştirmek için çalışıyor.

Amerika Pilot Akademisi , geleceğin ve bugünün mesleği için en doğru tercih.

Lütfen SSS konulu Eğitim Destek çalışmamızı inceleyiniz. https://www.amerikapilotakademisi.com/?p=705Related posts

Leave a Comment