TURKISH TECHNIC’TEN SEVİNDİREN HABER: LİSANSLI UÇAK BAKIM TEKNİSYENİ ALINACAK!

Turkish Technic, tarafından yeni personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 45 yaş üst sınırla en az lise mezunu uçak bakım teknisyeni alımı yapılacaktır. Adaylardan kpss puan şartı istenmemektedir. Adaylar başvurularını 23 Ocak 2023 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

45 yaşından büyük olan adaylar bu ilana başvuru da bulunamayacaklardır. İlan için 45 yaş üst yaş sınırı olarak belirlenmiştir.

Adayların adli sicil kaydının bulunmaması şartı aranmaktadır.

Erkek adayların askerlik hizmet görevini tamamlamış veya en az 1 yıl süreyle tecilli olması şartı aranır.

Önceden çalışmış olduğu kurum bünyesin de disiplinsizlik nedeniyle işten ayrılmamış olma şartı aranır.

Adayların sağlık koşullarının ağır işler de çalışmaya uygun olması gerekir.

Bu ilana yalnızca Türk uyruklu vatandaşlar başvuru da bulunabilir.

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların ekip çalışmasına yatkın ve yeni şeyler öğrenmeye elverişli olması gerekir.

dayların vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlaması şartı aranır.

Sivil hava araçlarının bakımın da en az 3 yıl tecrübe sahibi olması şartı aranır.

B1 veya B2 mekanik alanında aktif lisans sahibi olunması şartı aranır.

Adaylardan Tercihen B737-600/700/800/900, B777, B787 ve/veya A319, A320, A321,A330, A350, uçak tiplerinden en az birini uçak bakım lisansına işletmiş olması şartı aranır.

Uçak Teknisyen Alımı Müracaatları Nasıl Yapılacak?

Yayınlanan bu ilana başvuru da bulunmak isteyen adaylar için online başvuru sistemi açılmıştır. Adaylar başvurularını 23 Ocak 2023 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Başvurular size vermiş olduğumuz link üzerinden online yapılacak olup şahsen posta e-posta vb. Yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan detaylarına göre çalışma yerleri Atatürk Havalimanı, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı olarak verilmiştir. Adayların İstanbul ‘da yaşaması veya yaşamaya uygunluk sağlaması şartı aranır. Adaylardan A2 seviyesin de İngilizce dil bilgisine sahip olunması isteniyor.

Related posts

Leave a Comment