Türk Lisans Programı FAA/JAA ATPLFAA CPL –ME ve JAA ATP Türk Ticari Pilot Lisans Programı, (Opsiyonel Boeing/Airbus Type Rating Programı)

Neden Florida, Pompano Beach :
+ Eğitim Kalitesi
+ Zaman
Tasarrufu, Hızlandırılmış Eğitim
+
Uluslararası Lisans ( EASA, FAA , JAA )
+
Uçuş Tecrübesi
+
Daha Ekonomik
+
Dil Avantajı ( İngilizce + ICAO Level 4 )
+
Uluslararası Deneyim
+
Uçuş Eğitimi Süresince Florida da Konuşlu 285 havaalanından en az 40 adedine eğitim periyodunda (IR, PIC Uçuşları kapsamında ) havalimanına iniş-kalkış tecrübesi. Orlando Executine, Tampa Int Airport Class B eğitim sahalarında ve Melbourne e Class C Havaalanına Alet İniş Eğitimi yapacaksınız. Bu özellik mutlaka dikkate almanız gereken sizi Havayolu sınavlarında, Interview ve Simulator Check sırasında bir adım değil birden fazla adım önde gitmenizi sağlayacaktır

Türkiye bir ICAO JAA Üyesi Ülkedir. ICAO JAA Regulasyonları kapsamında Lisanslandırma işlemlerini yürütmektedir.

Amerika ve Türkiye Müşterek Programımız ile FAA CPL ME / JAA ATP Flight Training (Zero to Hero) 11 ay süre içerisinde Hem Amerikan Lisansı (Çift Motor Eğitimi dahil) ve hem de Türk JAA FCL ATP Frozen Lisanslarına sahip olabilieceksiniz. Programa ait detaylar aşağıda safha safha anlatılmıştır.

6 Months Florida, 5 Months  Turkey (Total  250 H) including FAA CPL and ME Rating, 14-Theory Lessons in Turkey,  Turkish  JAA ATP/ICAO JAA Conversion Flights (Turkey)  Total Price : 49.500 $

 

Total Training Fee: 56.500 Dollars (including Accommodation in USA.)

Course Description: FAA CPL ME and JAA ATP A Pilot Training Program (Total 250 H Flight Training, PPL, IR, CPL ME Stages in USA, 14 Theory Lessons Training and JAA ATP Conversion Flights in TURKEY.)

Training fee includes, Flight Training, Ground Instruction, Preparation to Written Exam, SIM Training, course materials, enrollment to Flight School, Aircraft Insurance, Practical Exams with  DPE  (Designated Flight Examiner).

Here are the licenses You ll be entitled to apply all airline companies all over the world.

UMIT OZTURK,

Amerika FAA/EASA Flight Training Chief (CFII)

USA : +1 407 729 6843

pilot@amerikapilotakademisi.com

www.amerikapilotakademisi.com