Florida Uçuş Eğitimi Kolay ? Nasıl mı ?Tekrar Merhaba Arkadaşlar,

Programlarımıza artan ilgi ve de sizlerden gelen olumlu geri beslemeler bzilerin Amerika da bulunma amacımızı güçlendirmekter. Amacımız sadece Sizlere en iyi ve eksiksiz eğitimi hızla paranızı koruyarak sağlamak. Bu nedenle en iyi ve süreci en kısa olan programlarla sizleri burada yormadan amaçlarımızı gerçekleştirmek adına çalışmalarımızı sürekli gözden geçirmekteyiz.

Sizden istediğimiz sadece üç şey var. Onları sağlayın ve 12 ay sonra Boeing veya Airbus sağ koltuğunda olacağınızı sizlere bende teminat vereyim. Nedir onlar.

Müracaat ve Gereksinimler:

Lise Mezuniyeti, İngilizce Yeterlilik  (Online Proficiency Check, 10 Min.), Sağlık Muayenesi (SHGM Onaylı HastanelerdenPilotaja Eleverişli Raporu”), Finansal Yeterlilik (Banka Dekontu en az 50 bin $ değerinde.)

İşte sizlere 2019 yılında sunacağımız eğitimler.. ve detayları.

* Eğitimlerimiz sonucu alacağınız hem Amerikan ve Türk/Avrupa Lisasnları Dünyanın her yerinde geçerli  lisanslar olup, Havayollarına Müracaatlarınızda istenen lisanslardır.

* Amerika vizesi alınmasını müteakip sizlere 25 saat İngilizce PPL konularını içerek birebir İngilizce eğitimi sertifikalı uçuş eğitimeni tarafından  verilecektir. Bu eğitimin alınması zorunludur.

* Amerika ya gelen her öğrenci adayımıza  okula kayıt işlemleri devam safhasındayaklaşık ilk 10 gün, APA tarafından Uçuş Eğitimi başlamadan önce 15 saat Uçuş/Simulator/Teori eğitimibaşlangıç hazırlayıcı eğitim”  olarak verilecektir. Bu eğitimin maksadı, sizlerin Havacılık algılarınızı, uçacağınız Class D hava sahası, Havacılık temel bilgilerinizi bir Türk Uçuş Öğretmeninden alarak, PPL ve IR Uçuş Eğitim manevralarını göstermektir. Uçuş Okulnda ilk 10 saat Uçuşunuz Okulda görevli olarak ben Ümit ÖZTÜRK tarafından İngilizce olarak icra edilecektir. 

*Tip İntibak (Type Rating) Programı : Bu Eğitimlerden sonra Tip İntibak Eğitimi Almalı mıyım ? İş Garantisi Sağlıyormu ? Tip İntinak Eğitimi zaten gireceğim şirket tarafından bana verilmeyecekmi ? Tip İntibağı bir nevi garantisi sağlarmı ? Bu eğitim opsiyoneldir. FAA CPL ME Eğitimini müteakip yaklaşık 6 hafta sürmektedir.  Amerika da Tip İntibağı almış olmanız sizlerin O tip uçakla öncelikle işe başlamanızı kolaylaştıracak, tercih edilme sebebi hatta İş ilanlarınd ayer alan “ direct entry” kategorisinde  olmazızı sağlayabilecektir.Bu şu demek oluyor  şirkete fazla miktarda para ödeme zorunda kalmadan uçuşa doğrudan başlamanızı sağlayacaktır.

* Eğitim Hızlandırılmış Eğitim Olması nedeniyle, Günlük ortalama Uçuş Saati: 2-3, PIC safhasında 4-5  saat  olacaktır. Uçuş saatleri  Amerika  da olma süreniz 6 ayı aşmayacak şekilde planlanmıştır.

Konaklama seçeneği dahil FAA CPL ve Türk JAA ICAO ATP lisans program ücreti 56.500 $ dır.

* Avrupa EASA Lisansı Avrupa Vatandaşlığı veya Avrupa da sürekli oturumu olan adaylar içindir. Türk Vatandaşları için FAA ve JAA Lisansları Avrupa Hariç Tüm Dünya da başvurusu için yeterli ve geçerli lisanslardır.
Programlarımız ile ilgili sorularınız olur ise
Lütfen Linki tıklayarak en çok sorulan sorular bölümünü inceleyiniz 

Amerika da Uçuş EASA ATP Hakkında Merak Edilenler ….UMIT OZTURK,

Amerika FAA/EASA Flight Training Chief (CFII)

USA : +1 407 729 6843

pilot@amerikapilotakademisi.com

www.amerikapilotakademisi.com

Öncelikle Şartlarımız var sizden istediğimiz… Aksi takdirde Amerika Eğitimi Başarısızlıkla Sonuçlanabilir.

APA Application and Requirements:

At least High School Graduation,

English Proficiency (Online English Proficiency Check performed by American Teacher ), 

Medical Check in conformity with Civil Aviation Regulation,

Proof of Funds (Bank Statement)

Bu şartları taşıyoruz diyorsanız . APA ailesine hoşgeldiniz.Related posts

Leave a Comment