Florida da Pilot Olmak..
Pilotluk bir yaşam biçimidir. Bildiğiniz bütün mesleklerden farklı olarak çalişma ortamı sürekli değiskendir. Hava değişir, uçuş ekibi değişir, yolcu değişir, uçak değişir…

Günümüzde, Dünya çapinda cok büyük bir Pilot açiği bulunmaktadir. Bu nedenle de Pilot olmak isteyenlerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Pilotluk Eğitiminde 1 numara olan Amerika, bu ihtiyacin %20’sini karşilamaktadır. En çok tercih edilen bölge ise Florida eyaletidir. Florida Eyaletinde birçok Uçuş Okulu bulunmaktadir fakat aralarında güvenlik raporu ve başarı oranı ile öne çıkan sadece birkaç tane Pilot Akademisi vardır. Bunların başında gelen uçuş okullarından birisi ise Atlantik Sahilinde yer alan doğa, deniz ve huzur dengesini koruyan Stuart ta Konuşlu Treasure Coast Flight Training TCFT Uçuş Okuludur. TCFT bünyesinde 12 Uçuş Öğretmeni, Bakım sistemi, 15 Eğitim Uçağı, FAA Onaylı Simulatör desteği ve EASA Uçuş Eğitim Müdürü Ümit OZTURK ile sizleri Amerika da 10 ayda sizlere EASA ATP Lisans Eğitimi ni taahhüt ediyor.

İşte Programımıza ait detaylar.
Related posts

Leave a Comment