FAA CPL, EASA ATP veya JAA ATP Lisanslarını alacağınız Amerika daki Uçuş Okulunuz .
Amerika Pilot Akademisi, Amerika Eğitimlerinde sizlerin Eğitim alacağı Florida Stuart ta konuşlu olan uçuş okulundaki mekanları tanıtım maksatlı videosunu yayınladı.

İşte avantajlarımız hem lokasyon, hem de Uluslar arası tanılırlık kriterleri olarak.

Neden Florida, TCFT:
+ Eğitim Kalitesi
+ Zaman
Tasarrufu, Hızlandırılmış Eğitim
+
Uluslararası Lisans ( EASA, FAA , JAA )
+
Uçuş Tecrübesi
+
Daha Ekonomik
+
Dil Avantajı ( İngilizce + ICAO Level 4 )
+
Uluslararası Deneyim
+
Uçuş Eğitimi Süresince Florida da Konuşlu 285 havaalanından en az 40 adedine eğitim periyodunda (IR, PIC Uçuşları kapsamında ) havalimanına iniş-kalkış tecrübesi. Orlando Executine, Tampa Int Airport Class B eğitim sahalarında ve Melbourne e Class C Havaalanına Alet İniş Eğitimi yapacaksınız. Bu özellik mutlaka dikkate almanız gereken sizi Havayolu sınavlarında, Interview ve Simulator Check sırasında bir adım değil birden fazla adım önde gitmenizi sağlayacaktır. 

APA, Uluslararası Havacılığın kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak, hızlı büyüyen havacılık sektöründe Havacılığa ilgi duyan  gençlerin pilot olarak dünyanın heryerinde hiç sıkılmadan ve mükemmel bir ingilizce ile iş bulma ve bu kapsamda hızla artan nitelikli pilot ihtiyacını karşılamak için profesyonel pilot eğitimi vermek üzere yurtdışında adaylara EASA ATP Hızlandırılmış Eğiitmi veren tek adrestir. .

Amerikapilotakademisi.com web sitemizi ziyaret ederek, Online müraccat edebilir, Programlarımıza bakabilir, kurs öncesi dil eğitim yeterlilik eğitimi hakkında bilgi alabilir, katılmak için katılım formu doldurabilir ve Pilotaj Başvuru Formunu doldurtuktan sonra yurtdışı eğitimleri hakkında detaylı bilgilendirilmek için sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.

APA, Yurtdışı eğitimleri süresince kursiyerlerimizin kendilerini bir aile ortamında hissederek, her türlü sorunuyla ilgilenecek  kursiyerlerimize uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

APA öğrencileri eğitimleri boyunca Amerika da sadece Uçuş Eğitimleri ile meşgul olmayacaklar, İlave aktivitelerimiz kapsamında, 2 günlük Orlando Disneyworld Gezisi, Tampa Clearwater, Meksika Körfezinde Deniz Zamanı, Cedar Key Island a Uçuş ve sabah Kahvaltısı (Cedar Key Adası Amerika da gezilip görülmesi gereken en güzel ada olarak 3 ncü Sırada yer almaktadır.), vb sadece sizlerin sahip olacağı Uçuş Harici sosyal Aktiviteler. Tabii Uçuş Okulunuz Atlantik sahiline sadece 5 dakika mesafede .. Bu şu demek 12 ay denize girme imkanı elinizin altında..

Unutmayın Eğitimimiz Hızlandırılmış Eğitimdir.

İşte Örneğimiz..

Çünkü, Amerika Pilot Akademisi ekip olarak pilot adaylarının rüyalarını gerçekleştirmek için çalışıyor.

Amerika Pilot Akademisi , geleceğin ve bugünün mesleği için en doğru tercih adresi.

UMIT OZTURK, Founder ,
Instructor Pilot.

TCFT Uçuş Okulumuza Ait Tanıtım Videosu :

 


Related posts

Leave a Comment