Amerika Uçuş Eğitiminde Başarının Sırları..Yurt Dışı Uçuş Eğitiminde en önemli detay, sizlerin güveneceğiiz, arkanızda bir desteğin olmasıdır. Bu sistem veya program veya bir kişi olabilir. Eğer bu destekleri hissetmez iseniz maalesef kafanız rahat olmaz.

Amerika Pilot Akademisi APA olarak burada sizlere en iyi kesintisiz eğitimi nasıl veririz soruları üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar eld ettiğimiz tecrübelerden en önemlisi, gelen öğrencilerimizi doğrudan Amerikalı Uçuş Öğretmenine vermemiz sonucunda Öğrencilerimiz başlangıçta sıkıntılar yaşadılar. Sebebi, Amerkan İngilizce aksanı, ilk uçuş heyecanı, havacılık teori konularına yabancılık, ilk defa yurt dışı tecrübesi olama vb. gibi gereksinimler nedeniyle APA olarak programımızı revize ederek, sizlere detaylı olarak Hazırladığımız Başlangıç Hazırlayıcı Eğitimi vermeye başladık.

İşte APA olarak sizlerin eğitimini kolaylaştıracak olan detaylar,

Florida Stuart a geldiğinizde neler ile karşılaşacaksınız, neler yapılacak, ne kadar sürecek ? Bu sorularınızı cevaplarını aşağıda sizlere hazırlanan programlarımızda bulabilirsiniz .

Programlarımız ile ilgili merak edeceğiniz Sorular kapsamında hazırlanan Amerika da Pilot Eğitiminde Merak edilenler, sık sorulan sorular ve bunlara ait cevaplar aşağıdaki linkte yer almaktadır.

Amerika da Uçuş EASA ATP Hakkında Merak Edilenler ….

Süreçler ile ilgili aklınıza takılan soruları bizlere bildirin, bilgimiz dahilince paylaşalım.

Selam ve sağlıcakla..

Please take a look at the programs below.

If you need more information please visit our webpage www.AmericaPilotAkademisi .com

UMIT OZTURK.

Amerika FAA/JAA/EASA Flight Training  Coordinator(CFII)

USA : +1 407 729 6843 What s Up

pilot@amarikapilotakademisi.comRelated posts

Leave a Comment