Amerika Eğitimine Boeing / Airbus Type Rating Programını Dahil ettik.

Evet Sevgili Arkadaşlar, Uzun bir süreçten sonra Boeing , Airbus Type Rating Programlarını Uçuş Eğitim Modülleri arasına dahil ettik. Eğitim sizlere mezuniyety sonrası İş bulma konusunda elinizi oldukça rahatlatacak.

Neden İş Garantili Eğitime ihtiyaç var. Tek amacımız sizlere şunu açıklamalıyız. Havayolu şirketlerinin çok büyük oranda Pilot Açıkları ortaya çıkmaya başladı. Tek istedikleri İngilizcesi yeterli, hazır pilotların şu anda saflarına katmak. Biz buradan yola çıkarak sizlerin zamanını nasıl en etkili kullanarak hem Ticari Pilot Lisansı hem de Type Rating Eğitimlerini sizlere 7 ay içerisinde kazandırmayı düşündük. Ve başardık.

Sizlere şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

 

Uçuş Eğitim Modüllerimizi ve Ücretlerimizi Lütfen İnceleyiniz. Sizden Amerika Pilot Akademisi olarak üç husus istemekteyiz. İngilizce yeterlilik, SAğlık ve Lise Mezuniyet Şartı, Odeme yeterliliği. Bu üç konuda sıkıntınız yoksa her zaman burada 6 ay misafirimiz olmaya adaysınız.

İlave sorularınız olursa lütfen çekinmeden yazınız. İmkanar ve bilgimiz dahilinde cevaplamaya çalışalım. Hepinize Çıktığınız yolda başarılar diliyorum.

Related posts

Leave a Comment